Stát se členem EMCO KLUBU je velmi jednoduché.

Využijte možnost registrace a sledujte stav svého bodového účtu.

Odesláním správně vyplněného registračního formuláře Vám přijde na Vámi uvedený email vygenerované heslo a uživatelské jméno. Po přihlášení získáte informace o počtu bodů na svém účtu a při dostatečném počtu bodů si můžete dárek, který jste si vybrali, ihned objednat. V sekci Bodový účet můžete sledovat stav své objednávky, včetně přesných údajů o pohybu bodů a termínu odeslání Vámi objednaných dárků.

Pokud nemáte přístup k internetu, stačí, když nám sdělíte Vaše jméno a poštovní adresu na telefonním čísle +420 477 070 783 nebo pošlete na adresu: EMCO KLUB, Emco spol. s r. o., Hrdly 2, 412 01 Litoměřice.

Všem zájemcům je k dispozici naše infolinka +420 477 070 783 nebo emailové adresy Zapněte javascript pro zobrazení emailové adresy . Rádi zde vyslechneme vaše názory a připomínky na naše výrobky i EMCO KLUB a zodpovíme vaše otázky.

Postup

 • Na každém obalu výrobku Emco najdete natištěnou „barevnou kytičku" s údajem o bodové hodnotě. Informaci o bodové hodnotě jednotlivých výrobků zjistíte v sekci Produkty.
 • Tyto kytičky vystřihněte, nalepte na jakýkoliv arch papíru a pošlete (nejlépe doporučeně) na adresu: EMCO KLUB, Emco spol. s r. o., Hrdly 2, 412 01 Litoměřice společně s uvedením Vašeho jména a poštovní adresy. Posílat můžete libovolný počet bodů.
 • Kytičky musí být vystřiženy z Vámi zakoupených výrobků, nepoškozené ani jinak znehodnocené. Poté Vám body přičteme na váš bodový účet.
 • Dárek si můžete objednat ihned po načtení bodů na Váš účet nebo připište svůj výběr dárku k zásilce s nalepenými body.
 • Pokud nevyužijete registraci na našich www stránkách, přiložte k nasbíraným bodům čitelně napsané jméno a poštovní adresu včetně požadavku na vámi vybraný dárek. Za ztracené nebo nečitelně uvedené údaje nemůžeme ručit.
 • Podle množství zaslaných bodů získáváte nárok na dárek.
 • Dárky lze doplácet penězi. Pokud vaše objednávka dosáhne hodnoty 500 bodů a výše, můžete maximálně polovinu bodů doplatit penězi. Hodnota 1 bodu odpovídá hodnotě 1,- Kč. (Pro členy ze Slovenska je tato hodnota přepočítána na hodnotu v EUR v daném kurzu.)
 • V případě vyčerpání zásob si vyhrazujeme právo na změnu dárku, tzn., že Vám zašleme jiný dárek ve stejné nebo vyšší bodové hodnotě. Pokud s tímto dárkem nebudete souhlasit, máte nárok na vrácení bodů v plné výši. Výhry nelze vymáhat soudní cestou.
 • Dárek Vám pošleme nejpozději do 6 týdnů od zaslání objednávky. V případě nečekaných problémů volejte infolinku +420 477 070 783 nebo pište na email Zapněte javascript pro zobrazení emailové adresy .
 • Na dárky není možné uplatňovat reklamace, protože se na ně nevztahuje ustanovení § 19 odst. 3 Zákona o ochraně spotřebitele.
 • Do EMCO KLUBU se mohou přihlásit a soutěžit i zájemci ze Slovenské republiky. Korespondenční adresa: Emco Slovensko spol. s r. o., Kutlíkova 17, 852 50 Bratislava.
 • Nemůžeme ručit za zásilky poškozené nebo ztracené během přepravy.

Podrobná pravidla »